Türkiye’nin heryerine 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli ücretsiz kargo fırsatı!
1339,00 TL 3349,00 TL

500,00 ₺ ve üzeri kargo ücretsiz!

Renk 0

Boyut

Ürün Kodu: TAB2.SOL01

Kırmızı Mavi Gardenya Keten Masa Örtüsü 160X240 Cm Sole Mio Collection by Baci Milano

Sole Mio Collection | by Baci Milano

Sole Mio Collection, Akdeniz atmosferini modernize ederek tasarımlarına taşıyor. Tasarım, kırmızı ile mavinin ahengi ve desenleriyle görsel şölen sunuyor. Baci Milano Sole Mio koleksiyon masa örtüsü Duck Keten kumaştır.

Makinede 30 derecede makinede yıkanabilir. Ağartıcı ve aşındırıcı temizlik malzemeleri kullanılmamalıdır. Tersten orta ısıda ütülenebilir.

Ebat: 160 x 240 cm

Çağdaş İtalyan sahnesinde ikonik bir marka olan Baci Milano, yeni koleksiyonlar ile hayranlarını şaşırtmaya bayılıyor. Eksantrik tarz, renkli tasarım ve markanın nesnelere feminen dokunuşu, koleksiyonları eşsiz ve tanınabilir kılıyor. Ar & Co Srl tarafından kurulan marka, Aşk (Baci) ile Moda (Milano) arasında mükemmel bir birliktelik kurarak, yeni trendleri, zarafeti ve geleneği zevkle karıştırabilen ürünlerle ulusal ve uluslararası sahnede önce çıkıyor. Baci Milano sofra ürünlerinde zarif formları, olağanüstü renkler ve dekorasyonlarla birleştiriliyor. Akrilik ve melamin ürünleri evinize zarafet ve neşe katarken, kırılmaz malzemeden olmaları sayesinde dış mekân ve iç mekân kullanımı için mükemmel bir kullanım olanağı sunuyor. Eksantrik tarz, renkli tasarım ve markanın nesnelere feminen dokunuşu, koleksiyonları eşsiz ve tanınabilir kılıyor Akrilik koleksiyonlar; Baroque & Rock , Joke , Chic & Zen, markanın klasikleri, ayrıca Baci Milano tasarımdaki coşkusunu ve görkemli Barok tarzını yansıtıyor.

MARKA

Baci Milano

Taksit Seçenekleri
Değerlendirmeler

Kolay İade

Güvenli Alışveriş

Hızlı Teslimat

back to top