Türkiye’nin heryerine 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli ücretsiz kargo fırsatı!

İşlem Rehberi

Grace Brands sitesinde alışveriş yapmak oldukça kolay. Sadece aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

1. İlgilendiğiniz ürünü satın almak için anahtar kelimelerle arama yapabilir veya Ürünler, Markalar, Koleksiyonlar vr Özel Fiyatlar kategorilerimizden alt kategorilere doğru ilerleyerek satın almak istediğiniz ürünleri seçebilirsiniz.

2. Ürün listelerinde tüm ürünlerin fiyat bilgisini, mevcut renk seçeneklerini, ayrıntılarını inceleyin. Spesifik bir ürün aradığınızda sol üst kısımda yer alan filtreleme özelliğini kullanmanızı öneriyoruz; ayrıca ürünleri fiyatına göre en düşükten en yükseğe veya en yüksekten en düşüğe sıralayabilirsiniz

3. İstediğiniz ürünü seçip “Sepete Ekle” butonuna tıklayarak ürünü alışveriş sepetinize ekleyin. Bu adımdan sonra tekrar alışverişe devam edebilir veya sipariş işlemi yapmayı tercih yapabilirsiniz.

4. Sepetinize ihtiyacınız olan herşeyi ekledikten sonra açılan alandaki “Sepetime Git” butonuna basarak sepetinize gidebilirsiniz.

5. Burada almak istediğiniz ürün sayısını arttırıp azaltabilir; dilerseniz “Alışverişe Devam Et” seçeneğiyle ürün seçmeye devam edebilirsiniz.

6. Satın alma adımına ilerlemek için “Sepeti Onayla” butonuna tıklayın.

7. Üye girişi yapmadıysanız; daha önceden oluşturulan bir üyeliğiniz varsa e-posta ve şifre bilgilerinizi girin. Eğer üye değilseniz, Grace Brands üyelerine özel fırsat ve avantajlardan yararlanmak için üyeliğinizi oluşturun veya misafir olarak alışveriş yapın.

8. Standart Adrese Teslimat aracılığıyla ürünlerinizi teslim almak istediğiniz adresi seçin, teslimat ve fatura adreslerinin doğruluğunu kontrol edin.

9. Kart bilgilerinizi ilgili alanlara güvenle girin. Mevcut ödeme şekilleri: Visa, MasterCard, American Express.

10. Aynı zamanda bu sayfada varsa promosyon kodunuzu kullanabilirsiniz.

11. Tüm bilgilerinizi inceleyip emin olduktan sonra “Mesafeli Satış Sözleşmesi” ve “Ön Bilgilendirme Formu”nu okuyup onayladığınızı belirten kutucuğu işaretleyip “Onayla ve Bitir” butonuna tıklayın

12. Siparişinizi onaylayan bir e-posta alacaksınız. Hesabım kısmından siparişinizin durumunu gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz. Aynı zamanda sipariş durumunuzda herhangi bir değişiklik olduğunda size e-posta göndereceğiz..

back to top