Türkiye’nin heryerine 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli ücretsiz kargo fırsatı!

Teslimat Şartları

Gracebrands.com, online alışverişte koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler. 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde Yurtiçi Kargo ile kargolarınız ücretsizdir.

Ücretsiz Kargo: Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile 500 TL Ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet saplayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

Ücretsiz İade Kargosu: Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istiyorsanız, 15 gün içerisinde sadece Yurtiçi Kargo ücretsiz olarak iade gönderebilirsiniz.

back to top