Pip Studio - Gracebrands

Pip Studio

Ev dekorasyon ve sofra tasarım ürünlerinde lüks trend takipçilerine her sezon eşsiz koleksiyonlar sunarak kendi alanında lider olan bir marka Pip Studio. Tasarımcısı Anke tarafından Hollanda’da yaratılan Pip Studio markası, ilham kaynağını Amsterdam’ın çiçek bahçeleri, Hollanda'nın renkli dünyası, kraliyet ailesinin ihtişamlı sofraları, evrensel sanat eserlerinden alarak dekorasyonda monotonluğu sevmeyenlerin markası.

Pip Studio "mutlu insanlar için mutlu ürünler" mottosunu, hayalinizdeki parlak renklere sahip dünyayı evinize ve hayatınıza taşıyarak gerçeğe dönüştürmekte usta. Her sezon yenilenen eşsiz koleksiyon seçenekleriyle kendinizi ve sevdiklerinizi çok özel hissettirecek sofralarda sunumlar yapmanızı mümkün kılıyor.

Porselen yemek takımları ve ev aksesuarlarının çeşitliliği, dilediğiniz mevsim ve temaya uygun şık, zarif, dinamik sofralar kurmak için en doğru tercih. Pip Studio markasının mix & match yani "karıştır ve eşleştir" özelliği porselen sofra takımlarında yeni bir akımın öncüsü. Bu özellik ile koleksiyonlar arasında ürünleri dilediğiniz gibi kombinleyerek kendinizi yansıtan, yaratıcılığınızı ön plana çıkaran eşsiz sofralar kurabilir; her zaman koleksiyonunuzu genişletme ve değiştirme şansı yakalayabilirsiniz. Pip Studio ile kurulmuş her sofra başka bir uyum ve güzellik sergilemekte. Sevdiklerinize kendilerini değerli hissettirmenin yolunun, özenle hazırlanan sofralar olduğunu hatırlatan markanın öne çıkan özellikleri: El boyaması çiçek desenleri, kahvaltı setleri, rengarenk porselen fincanlar , çay saatinize lüksü taşıyacak özel tasarım servislikleri, akşam yemeklerinize kraliyet şıklığını yansıtan 6 veya 12 kişilik yemek takımları, rengarenk desenlerde tabakları, farklı ölçülerdeki çay fincanları ve mugları, kaseleri, tasarım ödüllü çaydanlıkları, Türk kahvesi/espresso fincanları, dekoratif küpleri, Floral ve Royal tabak setleri, kuşlu fincanları ile evinize ve hayatınıza mutluluğu, zevki, asaleti taşımaktadır. İç açan motifleri ve enerji dolu renkleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Pip Studio, bu sezonda da evlere şıklık katmak isteyenlerin bir numaralı markası olacak.

Download PIP Studio 2017 Catalogue Download PIP Studio 2017 Catalogue