LEONARDO - Gracebrands

LEONARDO


Almanya'nın en büyük ve en popüler cam ürünleri şirketlerinden biri olan LEONARDO cam bardaklar, ev aksesuarları ve sofra ürünleri tasarlıyor. Firma özellikle heykelleri ve renkli camları ile tanınıyor.

Aile şirketi Glaskoch 1859 yılında kuruldu ve günümüzde Avrupa'nın önde gelen cam tedarikçilerinden biri. Bugün şirket, 5. kuşakta Oliver Kleine ve eşi Bianca Kleine tarafından yönetiliyor. LEONARDO markası, 1972'de kurulduğundan beri İtalyan yaşam duygusunu yansıtıyor.

Marka, itici gücü olan tasarımda, sürekli olarak mükemmellik için çalışıyor ve dünya çapındaki en önemli tasarım ödüllerinden “red dot” ile uluslararası birçok kalite ödülünün de sahibi.

LEONARDO ürünleri, günlük yaşamı güzelleştiren, çözüm önerileri sunan ve kalıcı bir yenilik ve zamansız bir görünümle modern bir İtalyan duygusunu yansıtıyor. Her ürün kendi ruhuna sahip ve marka felsefesini somutlaştırıyor.

LEONARDO ürünleri dünya çapında 7500'den fazla satış noktasında mevcut ve her gün her eve neşe getirme amacı taşımaktadır.

Biz camı seviyoruz - LEONARDO! LEONARDO Cam Aşkı.

Download Leonardo 2016 Catalogue