200 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz!

Gracebrands.com, online alışverişte koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler. 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde Sürat Kargo ile kargolarınız ücretsizdir.

 Ücretsiz Kargo: Siparişleriniz Sürat Kargo ile 200 TL Ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet saplayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

Ücretsiz İade Kargosu: Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istiyorsanız, 15 gün içerisinde sadece Sürat Kargo ücretsiz olarak iade gönderebilirsiniz.

İADE ŞARTLARI:

15 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade formunu (faturanızın arkasında) doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, Sürat Kargo ile gönderdiğiniz takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır.

İade ulaştı bilgilendirmesi: İadeniz bize ulaşınca e-posta gönderilir.

 

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeleri

15-30 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 15-30 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir.

Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

İade Adresi:

Gracebrands.com Internet Depo Adresi, İskenderpaşa Mah. Horhor Caddesi, No:5A Fatih/İstanbul.

Destek için info@gracebrands.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.