Kargo - Gracebrands

Gracebrands.com, online alışverişte koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler.
300 TL ve üzeri alışverişlerinizde Yurtiçi Kargo ile kargolarınız ücretsizdir.

Ücretsiz Kargo: Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

Ücretsiz İade Kargosu: Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istiyorsanız, 15 gün içerisinde sadece Yurtiçi Kargo ücretsiz olarak iade gönderebilirsiniz.


İADE ŞARTLARI

15 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade formunu (faturanızın arkasında) doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, Yurtiçi Kargo ile gönderdiğiniz takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır. Gönderinizin adresinizden alınması için saat 10:30'a kadar 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezini arayarak talebinizi iletebilirsiniz. Yurtiçi Kargoyu arayarak “Kurye Talep Et” ‘seçeneğini tuşluyorsunuz. Telefonda bireysel gönderileriniz için 2'yi tuşlayıp, sonrasında "Adresinizden Gönderi" seçeneğini duyduktan sonra 2’yi tuşlayarak işleme devam edebilirsiniz.

Alternatif olarak online olarak kurye talebinde bulunmak isterseniz :

https://www.yurticikargo.com/tr/online-servisler/kurye-cagir linkine tıklayarak "Kurye Çağır" talebinizi oluşturabilirsiniz. Talebinizi kuryeye verirken iade oluşturduğunuzu lütfen belirtiniz. Kargo kodumuzu paylaşmanız yeterli iade yapılabilmesi için yeterli olacaktır.

Kargo Kodumuz: 498553872

Bu kodu direkt olarak paylaştığınızda ürünleriniz doğrudan bize ulaşır. Başka bir bilgi belirtmenize gerek yoktur. Kargo tarafından kurye yönlendirildiğinde "ulaştı" bilgilendirmesi: İadeniz bize ulaşınca mail adresinize e-posta gönderilir.

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeleri 30 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 30 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

İade Adresi: Gracebrands.com Internet Depo Adresi, Seyrantepe Mah.İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi Ethem Zengin İşhanı No: 25 D: 1 Seyrantepe - Kağıthane / İSTANBUL

Destek için bilgi@gracebrands.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

DEĞİŞİM ŞARTLARI
15 gün içerisinde değişim hakkı: Değişim yapmak istediğiniz ürünleri, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde ürünle birlikte size geldiği şekilde paketleyerek geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin değişiminin yapılabilmesi için değişim koşullarına uyması gerekmektedir.

Değişim hakkı: Değişim istediğiniz ürünleri, Yurtiçi Kargo ile gönderdiğiniz takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır. Gönderinizin adresinizden alınması için saat 10:30'a kadar 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezini arayarak talebinizi iletebilirsiniz. Yurtiçi Kargoyu arayarak “Kurye Talep Et” seçeneğini tuşluyorsunuz. Telefonda bireysel gönderileriniz için 2'yi tuşlayıp, sonrasında "Adresinizden Gönderi" seçeneğini duyduktan sonra 2’yi tuşlayarak işleme devam edebilirsiniz.

Alternatif olarak online olarak Kurye Talebinde bulunmak isterseniz :
https://www.yurticikargo.com/tr/online-servisler/kurye-cagir linkine tıklayarak "Kurye Çağır" talebinizi oluşturabilirsiniz. Talebinizi kuryeye verirken değişim notunu lütfen kargo içerisine ekleyiniz. Sonrasında kurye ile kargo kodumuzu paylaşmanız yeterli olacaktır.
Kargo Kodumuz: 498553872

Bu kodu direkt olarak paylaştığınızda ürünleriniz doğrudan bize ulaşır. Başka bir bilgi belirtmenize gerek yoktur. Kargo tarafından kurye yönlendirildiğinde lütfen değişim istediğiniz ürünün görselini ve yerine istediğiniz ürünün görsellerini, isim-soyisim bilgisi ile Whatsapp üzerinden 0506 990 62 63 numaraya iletiniz.

Teşekkür ederiz.

İade Adresi: Gracebrands.com Internet Depo Adresi, Seyrantepe Mah.İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi Ethem Zengin İşhanı No: 25 D: 1 Seyrantepe - Kağıthane / İSTANBUL.

Destek için bilgi@gracebrands.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.