HAKKIMIZDA - Gracebrands


GRACEBRANDS HAKKIMIZDA

Gracebrands olarak, porselen yemek takımları, ev dekorasyonu ve sofra tasarım ürünleriyle lüks trend takipçilerine renkli bir dünyanın kapılarını açarak şık evler ve stil sahibi bir hayat kurmanızı sağlıyoruz. Dünyaca ünlü birbirinden özel tasarım markalarını bir arada bulabileceğiniz tek adresiz. Her sezon yenilenen koleksiyonlar ile alışverişi sizin için keyfe dönüştürüyoruz.

Geniş ürün yelpazesine sahip olmamız sebebiyle dilediğiniz temaya uygun şık, zarif ve kendinizi dinamik hissetirecek sofralarda sunumlar yapmanızı mümkün kılıyoruz. Porselen yemek takımları, ev aksesuarları, dekoratif objeler, çatal bıçak takımları, çeyiz setleri, kahve ikram kültürüne uygun ürünleri dünyaca ünlü markalardan seçerek oluşturduğumuz koleksiyonlarla beğeninize sunuyoruz.

Pip Studio, Greengate, Gate Noir, Miss Etoile, Barista & Co, Grace, Arthur Price, Waterford, NAO, Robert Welch, Leonardo gibi dünyaca ünlü markaların exclusive temsilciliğini yapıyoruz. En sevilen markalarımızdan biri olan Pip Studio, tasarımcısı Anke tarafından Hollanda'da yaratılan, ilham kaynağını Amsterdam'ın çiçek bahçeleri, Hollanda'nın renkli dünyası, kraliyet ailesinin ihtişamlı sofraları, evrensel sanat eserlerinden alarak dekorasyonda monotonluğu sevmeyenlerin markası.

"Mutlu insanlar için mutlu ürünler" tasarlayan marka her sezon yenilenen eşsiz koleksiyon seçenekleriyle kendinizi ve sevdiklerinizi çok özel hissettirecek sofralarda sunumlar yapmanızı mümkün kılıyor. Sevdiklerinize kendilerini değerli hissettirmenin yolunun, özenle hazırlanan sofralar olduğunu hatırlatan markanın öne çıkan özellikleri: El boyaması çiçek desenleri, kahvaltı setleri, rengarenk porselen fincanlar, çay saatinize lüksü taşıyacak özel tasarım servislikleri, akşam yemeklerinize kraliyet şıklığını yansıtan 12 kişilik yemek takımları, rengarenk desenlerde tabakları, farklı ölçülerdeki çay fincanları ve mugları, kaseleri, tasarım ödüllü çaydanlıkları, Türk kahvesi/espresso fincanları, dekoratif küpleri, Floral ve Royal tabak setleri, kuşlu fincanları ile evinize ve hayatınıza mutluluğu, zevki ve asaleti taşımaktadır.

Diğer markalarımızdan Greengate ise enerjisini Danimarka'dan alan, her sezon için dört ayrı koleksiyon tasarlayan, trendleri yakalayan, sofra grubunda ve günlük kullanımında da tasarımı hayatımıza entegre eden özel bir markadır.

Gate Noir, akşam yemeklerinizde tercih edebileceğiniz oldukça yenilikçi bir marka olma özelliği ile öne çıkıyor. Geometrik pembe - beyaz desenli tabakları ile dikkat çeken marka, siyahın asaletini de sofralarınıza taşıyor. Miss Etoile enerji dolu motifleriyle evlerinize neşe katan, tekli kullanıma da uygun bir markadır.

Dünyaca ünlü bir İngiltere markası olan Waterford çok özel tasarımlarıyla kristal denilince akla ilk gelenlerden. Kristal bardakları, vazoları, dekoratif şişe ve aksesuarlarının yanı sıra, dünyaca ünlü trend belirleyici kişiler ile iş birliği yaparak sezona özel koleksiyonlarıyla kraliyet sofralarını evlerinize taşıyor.

Dünyaca ünlü Valencia markası olan NAO, Lladró'nun tasarımcılarından ilham alarak üretilen, evlerinizde, kitaplıklarınızda ve orta sehpalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz ve kullandığınız andan itibaren dekorasyonda çok büyük bir fark yaratacağınız el yapımı heykeller tasarlıyor.

Bir İngiltere markası olan Barista & Co kahve yapımında kullanabileceğiniz her ürünü evlerinize taşıyor. Barista & Co uzmanlığında seçmiş olduğunuz ürünler dışardaki en iyi cafelerden sizi mahrum bırakmıyor. Kahvelerinizi, evlerinizde büyük bir ustalıkla misafirlerinize hazırlayabilirsiniz. Bronz, altın, gümüş ve metalik gri renkleriyle görünümüne hayran kalacağınız muhteşem ürünler içeriyor.

Grace markası sofralarınızda siyah - beyaz tabaklarıyla hem zarif hem de asil bir etki yaratıyor. Türk dizilerinde de en çok tercih edilen markalardan biri olan Grace, zamansız stiliyle sizlerle buluşmayı bekliyor.

Almanya'nın en ünlü cam tasarım markası olan Leonardo, cam ürünlerinde en çok dikkat edilmesi gereken uluslararası sağlık sertifikasına sahip tek marka. Günlük kullanıma uygun renkli cam ürünleriyle pratik ve şık alternatifler sunuyor.